Hemen Arayın
Tel Avrupa Yakası 0(212) 431 0 304
Tel Anadolu Yakası 0(542) 382 0 304
Whatsapp Whatsapp 0(542) 382 0 304

Kötü kokuların nereden geldiğini tespit etmek


Kötü kokular gözle görülmeyen, mide bulandırıcı ve nefes kesici bir sorundur. Bu tip sorunlar siz değerli müşterilerimizin korkulu rüyası haline gelebilir.

Günümüzde teknolojinin bize sunduğu cihazlardan yardım alarak banyo ve tuvaletlerinizde oluşan kötü kokuların tam noktasını tespit etmek mümkündür.

Bu kokulardan kurtulmanın bir yolu var mı? Daha sağlıklı bir yaşam için kokuların tespiti mümkünmü? diyorsanız, evet mümkündür.

 

Tepe Tesisat ile Kötü Kokular Nasıl Yok Edilir?

  • Yukarıda bahsettiğimiz kötü kokuların çözümünü sağlayan, yok eden, ve kesinikle kötü kokuların tam yerini tespit eden Tepe Tesisat ekiplerimizin ne tür cihaz kullandığını ediyorsanız firmamızı arayıp detaylı bilgi edinebilirsiniz.
  • Atık su giderlerinde herhangi bir çatlak, kırık, ters akıntı var ise yurt dışından getirttiğimiz üstün teknolojik özellikler taşıyan kameralarımız ile tüm sorunları görüyor ve gösteriyoruz.
  • Kötü kokuların kaynağı atık su hattındaki tıkanıklıklar ise profesyonel kanal açma robotları ile etrafa zarar vermeden sorunu ortadan kaldırıyoruz.
  • Yine akabinde Avrupa dan getirttiğimiz profesyonel cihazlar ile Kötü kokuları görünür hale getirip nereden geldiğini net bir şekilde gösteriyoruz.

 

 

Evinizi Kötü Kokulardan Koruyun

Tamamen sağlıklı ve lüx bir hayat yaşamak istiyorsanız muhakkak banyo ve tuvaletinize kötü koku tespiti yaptırın.

Böylelikle içiniz rahat olur aklınızda soru işaretleri kalmamış olur. Yeni taşınacağınız daire ve iş yerlerinizdeki atık suyun olduğu her yeri  kötü koku tespitine tabi tutun, bu size Tepe Tesisat olarak tavsiyemizdir.