Hemen Arayın
Tel Avrupa Yakası 0(212) 431 0 304
Tel Anadolu Yakası 0(542) 382 0 304
Whatsapp Whatsapp 0(542) 382 0 304

Su Kaçağı Bulma Yöntemi Nedir ?


Tepe Tesisat firması olarak sızdırma ve su kaçağı bulma konusunda uzman kadromuz Full Time ekiplerimiz ile ev ve iş yerlerinizde herhangi bir yere zarar vermeden son teknolojik cihazlar ile noktasal tespitini yapıp kaçağın olduğu boruyu sizlere göstermekteyiz.

Su Kaçağı Bulma Yöntemleri
Su Kaçağı Bulma Yöntemleri

Öncelikle temiz su tesisatlarınızı sıcak ve soğuk su olmak üzere her ikisinide ayrı ayrı basınç ölçme cihazı ile basınç vererek test ediyoruz, hangi hatta su kaçağı var ise basınç göstergemiz bize uyarı veriyor, bu sayede hangi hattın sağlam hangi hattın sorunlu olduğunu ortaya çıkartıyoruz.

Eğer temiz su tesisatlarınızda bir su kaçağı var ise Tepe Tesisat olarak su sesi dinleme özellikli Akustik cihaz yöntemi ile kaçağın olduğu bölgenin tam noktasını kırıp dökmeden tespit ediyoruz.

Temiz su tesisatlarınızdaki su kaçağı çok küçük ve bulunma imkanı zor olduğunda ev ve iş yerlerinizde her hangi bir yeri kırıp dökmeden kaçak durdurma kimyasalı uygulama yöntemi ile tesisatınızdaki su kaçağını durduruyoruz.

Aynı işlem Kalorifer ve yerden ısıtma siztemlerindeki bulunması zor kaçakları yine kaçak durdurma kimyasalları ile zararsız bir şekilde durdurarak sizleri büyük bir masraftan kurtarmış oluyoruz.

Sızıntı atık su pis su giderlerinizde ise, son teknoloji olan kanal görüntüleme kameralı cihaz yöntemi ile lavabo hattı wc hattı yağmur hattı ve rögar hatlarındaki kırık, çatlak ve boru çıkmalarını buluyoruz.

Kameralı sistem sayesinde her yerin kırılmasına gerek kalmadan lokal çalışma yapılarak sorunu profesyonel bir şekilde çözüyoruz.

Profesyonelçözüm ortağınız Tepe Tesisat firması teknolojik ekip ve ekipmanlar ile ev ve iş yerlerinizde bir su kaçağı var ise bularak lokal çalışma yaparak su kaçağını durdurmaktadır.