Hemen Arayın
Tel Avrupa Yakası 0(212) 431 0 304
Tel Anadolu Yakası 0(542) 382 0 304
Whatsapp Whatsapp 0(542) 382 0 304

Tıkanıklık Açma


Tıkalı olan banyo, mutfak, tuvalet, yağmur ve yer giderlerini Tepe Tesisat olarak elektronik robot cihaz yöntemi ile herhangi bir yere zarar vermeden açıyoruz. Tıkalı olan gider borusuna robot cihaz ile çelik spiral yay göndererek borunun içerisindeki yabancı maddeyi parçalayıp tıkanıklığı açıyoruz.

Atılan cisim bir bez, çorap, ıslak mendil gibi ipeksi maddeleri yolladığımız çelik yay sayesinde geriye getiriyor ve tıkanıklık açma işlemi gerçekleşmiş oluyor.

Tıkanıklık açma işleminden sonra giderlerin içerisine kameralı cihaz gönderilerek, hattın içine herhangi bir kırık, hat çökmesi, taş, beton, ağaç kökleri gibi cisimlerin olup olmadığı kontrol edilerek sağlıklı bir şekilde bırakıyoruz.

Hattıızda kırık, çökme, taş, beton, ağaç kökü gibi çıkması zor olan maddelerin tam olarak noktasal tespitini ve derinliğini buluyoruz. TepeTesisat olarak bu işlem yine Toknoloji harikası cihazlarımız, Tespit Dedektörümüz ile beliriyoruz.

Profesyonel çözüm ortağınız Tepe Tesisat olarak tıkanıklık açma konusunda; bünyemizde yetişmiş olan uzman kadro ve geniş servis ağı ile İstanbul ve çevrelerine sınırsız hizmet vermekteyiz.

Tıkanıklık Açma
Tıkanıklık Açma